10-cio lecie firmy ALLES COOL !!!

10-cio lecie firmy
ALLES COOL

Każdy jubileusz jest niezwykłym świętem i wydarzeniem. Jest również okazją do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczania nowych celów i zadań.

6 września 2013 roku firma ALLES COOL chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja – Jacek Stempin obchodziła Jubileusz 10-cio lecia firmy. Impreza jubileuszowa odbyła się w Gościńcu „Pod Lasem”.  Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy pracownicy dzięki którym firma rozwija się i prężnie działa na rynku. Przed uroczystą kolacją właściciel firmy – Jacek Stempin przypomniał 10-letnią historię firmy oraz wręczył podziękowania i wyróżnienia pracownikom, którzy w szczególny sposób są zaangażowani w rozwój firmy.

Było wiele słów podziękowań, wiele wzruszeń, powodów do dumy i radości. Podczas jubileuszu były toasty, tańce i świetna zabawa do białego rana, która z pewnością na długo pozostała w pamięci uczestników.


„ To już 10 lat od kiedy Firma ALLES COOL rozpoczęła swoją działalność. Z tej okazji chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesu naszej firmy, a w szczególności wszystkim naszym Klientom. Dziękuję za obdarzenie nas zaufaniem i umożliwienie dynamicznego rozwoju.

Od dziesięciu lat oferujemy usługi z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji. Mamy nadzieję, że zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoli nam w dalszym ciągu umacniać naszą pozycję w branży oraz spełniać oczekiwania i wymagania naszych Klientów.

Dziękuję za zaangażowanie i wkład pracy wszystkim naszym obecnym pracownikom oraz tym, którzy w przeszłości brali udział w tworzeniu naszej firmy.”

                                                                                        Z wyrazami szacunku – Jacek Stempin

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
13.09.2013 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.