Zakończyliśmy prace w Multipleksie w Strzelcach Opolskich

Zakończyliśmy prace w Multipleksie w Strzelcach Opolskich

Miło nam poinformować, iż w marcu 2013 roku dobiegły końca prace montażowe w Multipleksie usług kulturowych, społecznych i edukacyjnych w Strzelcach Opolskich gdzie wykonaliśmy dostawę i montaż instalacji wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji z automatyką.

Inwestycja polegała na przebudowie i rozbudowie byłego budynku CASINO, pełniącym uprzednio funkcję gastronomiczną, z przeznaczeniem na multipleks usług kulturowych, społecznych i edukacyjnych. W obiekcie powstała sala koncertowo-wystawiennicza ze sceną, biblioteka z czytelnią oraz tzw. izba tradycji.

Nasza firma była odpowiedzialna za wykonanie kompletnej instalacji wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji wraz z automatyką, izolację kanałów wewnętrznych i zewnętrznych wraz z płaszczowaniem, dostawę i montaż konstrukcji wsporczej pod wszystkie urządzenia instalacji wentylacji i klimatyzacji, kompletny montaż, okablowanie i uruchomienie urządzeń. Ostatnim etapem było wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z pomiarami i przeszkolenie pracowników użytkownika.

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
01.03.2013 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.