ALLES COOL na III Zjeździe Dystrybutorów Midea

ALLES COOL na III Zjeździe Dystrybutorów Midea

W dniach 12-13 kwietnia 2013 roku w Jachrance k.Warszawy braliśmy udział w Spotkaniu Dystrybutorów Midea, zorganizowane przez firmę SPS Klima, wyłącznego dystrybutora urządzeń klimatyzacyjnych marki Midea na Polskę.

Spotkanie rozpoczęła konferencja, podczas której zaprezentowano zgromadzonym partnerom pełną gamę produktów i rozwiązań technologicznych firmy Midea.

Podczas konferencji zostały przedstawione najnowsze układy VRF 2-rurowe i 3-rurowe, charakteryzujące się możliwością jednoczesnego grzania i chłodzenia w obrębie jednego systemu grzewczego. Agregaty Midea serii 4+ wyposażone są w komponenty pozwalające redukować koszty eksploatacyjnie. Następna część prezentacji była poświęcona na przedstawieniu urządzeń typu SPLITY, MULTI SPLITY, LIGHT COMMERCIAL.W prezentacjach nie zabrakło informacji na temat nowych funkcjonalności urządzeń Midea.

Po części konferencyjnej wzięliśmy udział w uroczystej kolacji, po której nastąpiła część artystyczna.

Firmie SPS KLIMA dziękujemy, że mogliśmy znów poszerzyć swój zakres wiedzy i zapoznać się z pełną ofertą marki Midea. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony czas przyczyni się do zaoferowania naszym klientom najlepszych urządzeń.

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
14.04.2013 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.