ALLES COOL na Targach INFRASNOW - Kraków 2014 r.

ALLES COOL na Targach Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW - Kraków 2014 r.

„ Niemal co piąty Polak jeździ na nartach, snowboardzie, pasjonuje się narciarstwem biegowym lub łyżwiarstwem, a to grono stale się powiększa. Rosną też oczekiwania względem profesjonalnej i ciekawej oferty zimowych wakacji… „

dlatego też w dniach 26-28 września 2014 r. firma ALLES COOL uczestniczyła w pierwszej edycji Targów Turystyki Zimowej WINTER TRAVEL oraz Targów Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW które, odbyły się w Krakowie.  W oficjalnym otwarciu wydarzenia wzięli udział Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, Ivan Skorupa Konsul Generalny Republiki Słowackiej, wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woc, Bartłomiej Walas, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Ján Bošnovič Dyrektor Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. 

Targi INFRASNOW to miejsce, gdzie można było dzielić się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem, promować najlepsze wzorce, a przede wszystkim podejmować inicjatywy, które przyczynią się do rozwoju branży narciarsko-turystycznej.

Podczas Targów przy naszym stoisku mogli Państwo wysłuchać informacji na temat projektowania, budowy i wyposażania lodowisk, budowy hali łukowych i dwuspadowych, naśnieżania stoków narciarskich oraz uzyskać wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania dotyczące maszyny do pielęgnacji tafli lodowiska rolba „n-ICE”. Między innymi, jednym z zainteresowanych naszymi usługami była Jagna Marczułajtis -Walczak czternastokrotna złota medalistka mistrzostw Polski w snowboardzie, podwójna mistrzyni świata juniorek, mistrzyni i wicemistrzyni Europy, gdzie z ogromnym zainteresowaniem zapoznała się z oferowanymi przez nas usługami.

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
30.10.2014 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.