Czas serwisowania i ogdrzybiania klimatyzacji ...

Czas serwisowania i odgrzybiania klimatyzacji ...

Proponujemy Państwu profesjonalny serwis klimatyzacji wyposażony w wykwalifikowanych serwisantów i nowoczesne sprzęty. Zapewniamy Państwu serwis zarówno pojedynczych urządzeń klimatyzacyjnych jak i całych instalacji i systemów chłodzenia przemysłowego, chłodzenia technologicznego, przestrzeni produkcyjnych i handlowych.

Nasze auta mają na wyposażeniu szeroką gamę części zamiennych, dzięki czemu naprawiamy szybko i sprawnie.


Zajmujemy się całą gamą urządzeń począwszy od klimatyzatorów, klimakonwektorów poprzez agregaty skraplające i wody lodowej, aż po chłodnie wentylatorowe.

Przykładamy szczególną uwagę, aby nasze usługi były świadczone na wysokim poziomie i zawsze skutkowały zadowoleniem z obu stron.
Zapewniamy specjalną ofertę stałej konserwacji z umową serwisową i gwarantowanym czasem reakcji w razie wystąpienia awarii.

Przy zgłoszeniu awarii na telefon alarmowy uzyskacie Państwo dokładną informację o godzinie przyjazdu serwisu. Zgłoszenia serwisowe, sprawy ofert i wycen możesz również przekazać nam drogą mailową na skrzynkę pocztową at@allescool.com.pl

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA  JACEK STEMPIN
28.05.2014 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.