Dyplom Uznania za sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych dla ALLES COOL

Dyplom Uznania za sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych
dla ALLES COOL

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniach 14-16 lutego w hotelu „Czarny Potok Resort & SPA” w Krynicy Zdroju odbyła się kolejna edycja Konferencji Dystrybutorów FUJITSU,  na której zostaliśmy wyróżnieni

                          Dyplomem Uznania

za wyróżniającą się, na tle wszystkich firm w Polsce,
sprzedażą urządzeń klimatyzacyjnych typu Split w 2013 roku.

Zasadniczym punktem spotkania był sobotni panel konferencyjny. Po oficjalnym powitaniu przybyłych na konferencję Gości przez Prezesa Grupy KLIMA-THERM Daniela Jaśkiewicza, swoją prezentację wygłosił Przemysław Kukowski. Druga część konferencji została poświęcona planom sprzedażowym KLIMA-THERM na rok 2014, a w szerszym kontekście prognozom rozwoju branży HVAC w Polsce. Kolejnym punktem panelu konferencyjnego była prezentacja produktowa poprowadzona przez Marka Kupca, Dyrektora ds. Technicznych KLIMA-THERM.

Dziękujemy, że mogliśmy poszerzyć swój zakres wiedzy. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony czas przyczyni się do zaoferowania naszym klientom najlepszych urządzeń.

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
24.02.2014 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.