Montaż odciągów wentylacyjnych z kabin do klejenia klejem wodnym - ZAPAROH Poznań

Montaż odciągów wentylacyjnych z kabin do klejenia klejem wodnym - ZAPAROH Poznań

Dnia 21 maja br. grupa montażowa rozpoczęła zadanie polegająca na dostawie i montażu odciągów wentylacyjnych z kabin do klejenia klejem wodnym w obiekcie zakładu produkcyjnego mebli tapicerowanych firmy ZAPAROH Sp. z o.o. należącej do angielskiego dystrybutora mebli tapicerowanych SOFA.COM Ltd.  najprężniej rozwijającej się tego typu firmy w Europie Zachodniej. Każdy odciąg wyposażyliśmy w wentylator promieniowym, filtr zabezpieczający wentylator przed zabrudzeniem z presostatem sygnalizującym jego silne zabrudzenie. Podstawowym zadaniem odciągów jest wychwycenie z powietrza drobinek kleju wodnego. Tak uzdatnione powietrze jest zawracane z powrotem na halę. Montaż odciągów wentylacyjnych z kabin do klejenia klejem wodnym jest źródłem dużych oszczędności, gdyż nie ponosimy kosztów na ogrzanie powietrza pochodzącego z zewnątrz.

Prace przebiegły bez zakłóceń i wykonane zostały zgodnie z założonym przez nas harmonogram robót. Inwestycja została zakończona protokołem odbioru, który zawiera szczegółowe dane na temat wykonanych czynności oraz stanu technicznego urządzeń.

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
20.06.2014 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.