Stroje sportowe dla Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mikorzynie

Stroje sportowe dla Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mikorzynie

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać. Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie. Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń” […] to fragment podziękowania które 16 maja 2013 roku zostało nam wręczone przez Dyrektora Zespołu Szkół w Mikorzynie Pana Pawła Hoję za wsparcie finansowe i rzeczowe w postaci zakupu kompletu strojów sportowych.

.

.

Wyrażając swą wdzięczność pragnę całej dyrekcji, gronu pedagogicznemu i społeczności szkolnej Zespołu Szkół w Mikorzynie jeszcze raz podziękować za miłe przyjęcie, rozmowy i upominek w postaci koszulki z moim imieniem. Reprezentowanie szkoły na arenie sportowej z logiem naszej firmy to ogromne wyróżnienie.

W imieniu całej firmy ALLES COOL chłodnictwo, klimatyzacje, wentylacja życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności. Niech kolejne lata obfitują we wspaniałe sukcesy i talenty sportowe.    

                                                                                                                   Jacek Stempin

 

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
17.05.2013 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.