Zakończenie budowy komory mrożniczej w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu

Zakończenie budowy komory mroźniczej w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu

Dnia 26.06.2014 r. zakończylismy inwestycję pt. "Budowa komory mroźniczej na terenie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu".

Na wyżej wymienionej inwestycji wykonaliśmy dokumentację projektową wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę. Następnie po uprawomocnieniu się decyzji rozpoczęliśmy prace budowlane zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową. Po zakończonym montażu komory mroźniczej przeszkoliliśmy pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu. W zakres umowy wchodzi również świadczenie usług serwisu gwarancyjnego przez okres 3 lat.

Prace przebiegły bez zakłóceń i wykonane zostały zgodnie z założonym przez nas harmonogram robót. Inwestycja została zakończona protokołem odbioru, który zawiera szczegółowe dane na temat wykonanych czynności oraz stanu technicznego urządzeń.

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
26.06.2014 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.