Zakończenie inwestycji - PROLOGIS PARK Gdańsk

Zakończenie inwestycji - PROLOGIS PARK Gdańsk

Jak poinformował nas kierownik budowy 5 sierpnia br. zakończyliśmy prace montażowe przy przebudowie hali magazynowo - biurowej DC2 w osiach 11-14/E2-G na terenie PROLOGIS PARK Gdańsk i został dokonany odbiór przez głównego Inwestora.

Inwestycja polegała na dostawie i montażu urządzeń oraz wykonaniu mroźni o kubaturze ok. 2800 m³ i chłodni o kubaturze ok. 2700 m³.

Nasza firma była odpowiedzialna za wykonanie: projektów budowlanych, projektu wykonawczego oraz uzyskanie pozwolenia na budowę.

Następnie ekipa montażowa wykonała: montaż konstrukcji stalowej, montaż płyt warstwowych w mroźni, montaż płyt warstwowych w chłodni, montaż ogrzewania elektrycznego posadzki mroźni, wykonanie posadzki w mroźni, montaż głównego zasilania, montaż instalacji chłodniczej, montaż automatyki tryskaczowej wraz z instalacją, montaż klap oddymiających w chłodni, montaż bram rolowanych wraz z automatyką, montaż drzwi mroźniczych automatycznych, zasilanie agregatów chłodniczych.

Prace przebiegły bez zakłóceń i wykonane zostały zgodnie z założonym przez nas harmonogram robót. Inwestycja została zakończona protokołem odbioru, który zawiera szczegółowe dane na temat wykonanych czynności oraz stanu technicznego urządzeń.

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
05.08.2013 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.