Chłodnictwo | Oferta

Nasze usługi

Zajmujemy się wykonywaniem układów chłodniczych takich jak wytwornice wody lodowej w układach klimatyzacyjnych i układach chłodzenia procesów technologicznych (np. przetwórstwo tworzyw sztucznych, przemysł spożywczy). Wykonujemy komory chłodnicze i mroźnie składowe z urządzeniami chłodniczymi.

Mocne strony

Chłodnictwo, w przeciwieństwie do procesu konserwowania, pozwala zachować świeżość produktów bez zmiany smaku, koloru, składników mineralnych oraz witamin. Nasza firma od kilku lat proponuje klientom kompleksową ofertę w zakresie instalacji chłodniczych.

Nasza oferta obejmuje:

  • Projekt
  • Dostawę urządzeń
  • Wykonanie instalacji chłodniczej
  • Szkolenie
  • Serwis

 

Odzysk ciepła

Odzysk ciepła odpadowego z urządzeń chłodniczych służy lepszemu wykorzystaniu energii, minimalizowaniu jej strat i związanych z nimi dodatkowych kosztów.

Odzysk ciepła bardzo sprzyja także ochronie środowiska, gdyż znacznie zmniejsza ilość dwutlenku węgla oraz innych zanieczyszczeń przedostających się do atmosfery. Odzyskane ciepło służy w procesie ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody.

Odpowiednie nawilżanie warzyw

Posiadamy również w naszej ofercie dostawę i montaż urządzeń które służą do nawilżania warzyw w sklepach i supermarketach. Niedawno nasza firma zainstalowała system nawilżania warzyw w sieci sklepów handlu hurtowego SELGROS Cash&Carry.  

Dzięki nawilżaniu warzywa będą dłużej świeże, nie będą wysychały i będą mogły leżeć dłużej, zaś ich atrakcyjny wygląd będzie przyciągał każdego dnia dużą liczbę klientów. Zaletą zamgławiania, jest ponadto ograniczenie spadku witamin o 30% w porównaniu z tradycyjnym sposobem prezentacji towaru.

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod pomiaru, małe czujniki radiowe co 5 minut mierzą rzeczywistą temperaturę panującą tuż przy produktach, po czym automatycznie przesyłają informację do komputera marketu. Niewątpliwą zaletą systemu jest zarówno duża dokładność (nawet do 0,1K), jak również niezawodność i bezbłędność pomiarów. Dzięki temu jest możliwe nie tylko obniżenie zużycia energii- poprzez zrezygnowanie ze zbędnych marginesów bezpieczeństwa, to także gwarancja utrzymania najwyższej jakości towarów.

Choć ten typ rozwiązań wymaga kompleksowej i ustawicznej dbałości o jego prawidłowe działanie, z pewnościa przekonacie się Państwo o tym, jak niewielkich nakładów inwestycyjnych wymaga system w porównaniu z długofalowymi oszczędnościami i wieloma innymi korzyściami płynącymi z jego zainstalowania.
System umożliwia to dzięki odpowiedniemu, wszechstronnemu oprogramowaniu, które pozwala klientowi „z góry“ poznać wszystkie koniczne nakłady inwestycyjne. Umożliwia to Państwu poznanie realnych kosztów i porównanie ich z korzysciami - bez konieczności zaskakiwania w przyszłości nieoczekiwanym wzrostem wydatków.

Lady chłodnicze

Oferujemy również Państwu dostawę i montaż mebli chłodniczych, które zabezpieczają przechowywanie w odpowiednich  temperaturach i eksponowanie wszelkich towarów spożywczych. Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu lady i regały oraz witryny chłodniczne, szafy mroźni cze oraz gondole. W zależności od wymagań klienta oferujemy meble w dwóch opcjach z wbudowanym agregatem wewnętrznym lub z agregatem zewnętrznym.

Dostarczane przez naszą firmę meble chłodnicze wyposażone są w elektroniczne sterowanie, wyświetlanie temperatury wewnętrznej, posiadają izolację poliuretanową, automatyczne oszranianie, dynamiczne chłodzenie, mechaniczne rolety nocne - dla oszczędności energii i wiele innych funkcji dobranych indywidualnie dla każdego klienta. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.