O firmie

      

DLA CIEBIE TWORZYMY DOBRY KLIMAT...      

Firma ALLES COOL działa na rynku już od 2003 roku. Założycielem i właścicielem firmy jest Jacek Stempin. Przez ten okres udało się nam wypracować pozycję lidera na rynku lokalnym w zakresie

chłodnictwa klimatyzacji wentylacji

Ogólny zakres naszych usług: projektowanie, przygotowanie oferty w zakresie nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych (split, multisplit, systemy kanałowe, systemy modułowe), kompetentne doradztwo techniczne w zakresie doboru systemu i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, kompleksowy montaż systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, modernizację istniejących systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, udzielania gwarancji na sprzedane i zainstalowane systemy, szkolenia klientów z zakresu obsługi instalowanych systemów, prowadzenia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń klimatyzacyjnych.

Posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych wiodących firm światowych. Dzięki temu oferujemy naszym klientom tylko najlepsze i sprawdzone produkty z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej.

 

Pragniemy być doskonałym partnerem w biznesie. Dlatego też staramy się być elastyczni i budować zaufanie poprzez efekty naszej pracy.

Zapewniamy Państwu:

  • kompleksowe oferty
  • indywidualne projektowanie
  • jakość i bezpieczeństwo
  • innowacyjność
  • pewność użytkowania
  • elastyczność
  • bezkonkurencyjną jakość
  • kompetencje

Nasze bogate doświadczenie i uzyskane certyfikaty powodują, że coraz więcej firm postanawia nam zaufać. Także Państwa zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Staramy się, aby naszą wizytówką stały się starannie wykonane montaże instalacji i urządzeń, dlatego nieustannie zwiększamy kwalifikacje naszych pracowników. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i techniczną, nasi serwisanci posiadają niezbędne uprawnienia do wykonywania serwisu chłodniczego i wentylacyjnego.

Nasz serwis, na czele którego stoją najlepsi fachowcy, zapewnia szybkie zlokalizowanie usterki i jej usuniecie w ciągu 24h od czasu jej zgłoszenia.


Dynamiczny rozwój owocował uruchamianiem kolejnych działów, jak - otwarcie salonu sprzedaży, hurtowni klimatyzacyjno-wentylacyjnej, tworzenie lodowisk i naśnieżanie stoków.

Wykonujemy najwyższej jakości lodowiska w oparciu o własną produkcję, jak również komponenty renomowanych firm. W ramach naszych usług wykonujemy zarówno lodowiska stałe jak też demontowane. Natomiast sztuczne naśnieżanie stoków pozwala wcześniej rozpocząć i później zakończyć sezon narciarski, uzależniając go od opadów atmosferycznych.

Powiedź czego oczekujesz - my zrobimy resztę....

BO ZIMNO TO NASZA SPECJALNOŚĆ... 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.