O firmie | Nagrody i wyróżnienia

Pierwsze miejsce dla ALLES COOL

na Wielkiej Gali Rzetelnych w Biznesie ...

Mamy przyjemność poinformować, iż 23 czerwca 2012r. w Hotelu "GROMADA" w Warszawie odbyła się Wielka Gala "Rzetelnych", na której nastąpiło uroczyste wręczenie Certyfikatów oraz Statuetek II Edycji Programu "Rzetelni w Biznesie". Jesteśmy dumni, z zajęcia I miejsca. Potwierdza to, iż społeczeństwo docenia naszą uczciwość, rzetelność i profesjonalizm.

Zdobywając I miejsce w Programie „Rzetelni w Biznesie” zostaliśmy wyróżnieni, iż jesteśmy partnerem godnym zaufania, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań, nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników.

Jesteśmy świadomi praw, jakimi rządzi się otoczenie, w którym funkcjonujemy, podejmujemy działania na rzecz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych.

Ważnym czynnikiem naszej działalności jest oferowanie produktów czy świadczenie usług na wysokim poziomie, dlatego też kładziemy nacisk na rozwój poprzez inwestycje o charakterze innowacyjnym, jak również inwestycje w kadry.

Przeczytaj o nas ...

http://www.rzetelni.eu/images/stories/laureaci2012/prez_got/Alles_Cool.jpg

 

Jesteśmy dumni, że nasza firma ma swój udział w rozwoju polskiej gospodarki w ostatnich latach.


 

ALLES COOL zdobywa Pierwszą Nagrodę w kategorii

budownictwo komercyjne, sportowe i użyteczności publicznej

podczas V edycji Konkursu "Orły Polskiego Budownictwa"

           Miło nam poinformować że 29 października 2011 roku na Wielkiej Gali Polskiej Przedsiębiorczości 2011 w warszawskim Hotelu Gromada zostaliśmy lauretami V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego "Orły Polskiego Budownictwa".

Otrzymaliśmy Pierwszą Nagrodę w kategorii Budownictwo komercyjne, sportowe i użyteczności publicznej.

Statuetkę Orła Polskiego Budownictwa otrzymaliśmy za wzbudzenie zaufania partnerów i klientów, potwierdzenie wysokiej jakość oferowanych towarów i usług, przewagę nad konkurencją, świadczenie innowacyjności, pozyskiwanie nowych kontrahentów, pozycję na rynku.

Poczytaj o nas:

http://www.orlybudownictwa.pl/images/laureaci2011/60.jpg

Wysoko oceniono dynamiczny rozwój firmy na przestrzeni ostatnich lat oraz bardzo wysoką jakość usług potwierdzoną licznymi rekomendacjami od firm i instytucji współpracujących. Doceniono inwestycje firmy w nowoczesne technologie i rozwiązania mające na celu profesjonalną obsługę klienta. Pozytywną ocenę przyznano również za szeroki zakres szkoleń podnoszących kwalifikacje personelu.


 

Poczytaj o ALLES COOL w czasopiśmie VIP ...

" KTO SIĘ NIE ROZWIJA, TEN SIĘ COFA "  to tytuł artykułu zamieszczonego w czasopiśmie kwartalnym VIP Nr 1(32) styczeń/marzec 2012 w którym udzieliliśmy

odpowiedzi na zadane pytania przez Panią Marzenę Szczęsną.  

                              -------------------------------------------------------------------------------------

MSz: Zima to czas wzmożonego zapotrzebowania na konkretne formy rekreacji. Jakie wyzwania wiążą się z projektem i wykonawstwem nowoczesnych lodowisk i co gwarantuje powodzenie w realizacji tego typu zleceń?

JS: Zasadniczym wyzwaniem jest sprostanie produkcji i montaż kilkunastu czy kilkudziesięciu lodowisk w tym samym czasie. Z reguły jest to przełom listopada i grudnia. Natomiast powodzenie realizacji gwarantują rzetelność i profesjonalizm firmy. Nasza działalność nie jest uzależniona jedynie od produkcji lodowisk i nie koncentruje się jedynie na okresie zimowym. Firma Alles Cool jest profesjonalnym wykonawcą przemysłowych systemów chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mamy wieloletnie doświadczenie w chłodnictwie, które z powodzeniem wykorzystujemy do produkcji i wykonawstwa lodowisk rekreacyjnych i profesjonalnych.

MSz: Jak ważne w reprezentowanej przez Państwa branży jest śledzenie i wdrażanie na krajowym rynku zachodnich trendów? Jakie rozwiązania technologiczne są dla Państwa wzorem i stanowią przyszłość w tworzeniu lodowisk i obiektów sportowo-rekreacyjnych na poziomie odpowiadającym bieżącym potrzebom społecznym i inwestycyjnym?

JS: Zgodnie z prawidłem, że kto się nie rozwija, ten się cofa, staramy się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Nie działamy jednak na zasadzie ślepego naśladownictwa i pogoni za trendami. Aby jakąkolwiek nowość zaproponować naszym klientom, wielokrotnie ją testujemy, sprawdzając jej funkcjonalność i trwałość. Przykładowo odrzuciliśmy mocno propagowany w tym sezonie system mrożenia tafli lodowiska, oparty na modułach aluminiowych. Uważamy, że proponowanie tego rozwiązania jest przedwczesne, ponieważ system ten nie jest dopracowany, a próby omijania przez polskich producentów licznych patentów mogą powodować duże problemy przyszłym użytkownikom lodowiska. Jeżeli mówimy o wzorcach technologicznych, to staramy się je wyznaczać sami. Tak było z projektem rolby n-ICE. Jest to pierwsza Rolba o całkowicie polskiej konstrukcji. W naszej rolbie zastosowaliśmy kilka innowacyjnych rozwiązań, m.in. przednią oś wahliwą, co pozwala na swobodne wyjazdy poza lodowisko nawet po dużych nierównościach. Dla poprawienia komfortu pracy operatora stanowisko jest ogrzewane przy pomocy nadmuchu ciepłego powietrza. W opcji dodatkowej wyposażamy rolby w łatwo demontowany spych śniegu oraz system kamer, które pokazują na monitorze ilość zebranego śniegu w zbiorniku oraz martwe pole po prawej stronie maszyny.

MSz: Co wpłynęło na przyznanie Państwu nagrody w konkursie Orły Polskiego Budownictwa w kategorii "budownictwo komercyjne, sportowe i użyteczności publicznej"? jakie inwestycje, zrealizowane z Państwa udziałem, przekonały jurorów i jak wyróżnienie wpłynie na dalszą działalność firmy?

JS: Nasz firma została dokładnie przebadana pod kontem rzetelności, stabilności finansowej oraz osiągnięć sprzedażowych i dynamiki rozwoju. Uzyskaliśmy wzorową ocenę, co przełożyło się  na przyznanie nam I nagrody w konkursie. Komisja konkursowa wysoko oceniła to, że juz w roku 2004 zbudowaliśmy pierwsze mobilne lodowisko, co stawia nas w gronie prekursorów budowy lodowisk sezonowych w Polsce. Wówczas lodowisko powstało przed siedzibą firmy ALLES COOL i stanowiło reklamę dla podstawowej działalności, jaką jest chłodnictwo i klimatyzacja. Jury konkursu było również pod dużym wrażeniem naszych inwestycji, prowadzonych poza granicami kraju. Myślę, że duży wpływ na naszą ocenę miało zaprojektowanie i zbudowanie pierwszej polskiej rolby n-ICE. Otrzymanie I nagrody w konkursie Orły Polskiego Budownictwa zobowiązuje nas do jeszcze większej dbałości o jakość naszych usług i jest dla nas motywacją do dalszego, dynamicznego rozwoju.

Źródło: czasopismo VIP kwartalnik1(31) styczeń/marzec 2012 str 69 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.