Serwis

Zapewniamy Państwu SERWIS 24 h

      Nasz serwis jest wyspecjalizowany w naprawach, obsłudze i montażu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Nasze usługi kierujemy do wszystkich klientów, zarówno do firm jak i osób prywatnych. Zapewniamy szybkie zlokalizowanie usterki i jej usuniecie w ciągu 24h od czasu jej zgłoszenia.

Proponujemy przede wszystkim profesjonalny serwis klimatyzacji. Serwis urządzeń, instalacji, systemów klimatyzacji i wentylacji. Zapewniamy Państwu serwis zarówno pojedynczych urządzeń klimatyzacyjnych jak i całych instalacji i systemów chłodzenia przemysłowego, chłodzenia technologicznego, przestrzeni produkcyjnych i handlowych.


Zajmujemy się całą gamą urządzeń począwszy od klimatyzatorów, klimakonwektorów poprzez agregaty skraplające i wody lodowej, aż po chłodnie wentylatorowe.

Naszą specjalnością jest serwis i naprawa chłodziarek, klimatyzatorów, szaf automatyki i szaf sterowniczych.

Świadczymy usługi serwisowe dla zagranicznego koncernu paliwowego BP

Wykonujmy między innymi konserwację i serwis bieżący, wymianę elementów instalacji oraz urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i mroźniczych. Posiadamy wykwalifikowanych serwisantów, odpowiedni sprzęt i zapewniamy serwis dostepny 24 h.

Przykładamy szczególną uwagę, aby nasze usługi były świadczone na wysokim poziomie i zawsze skutkowały zadowoleniem z obu stron.

Przy zgłoszeniu awarii na telefon alarmowy uzyskacie Państwo dokładną informację o godzinie przyjazdu serwisu. Zgłoszenia serwisowe, sprawy ofert i wycen możesz również przekazać nam drogą mailową na skrzynkę pocztową at@allescool.com.pl

Zapewniamy specjalną ofertę stałej konserwacji z umową serwisową i gwarantowanym czasem reakcji w razie wystąpienia awarii.

Wykonujemy okresowe przeglądy klimatyzacji, w  trakcie których:

- czyścimy i odgrzybiamy filtry oraz parownik jednostki wewnętrznej klimatyzatora

- sprawdzamy drożność odpływu skroplin

- czyścimy skraplacz urządzenia (w razie potrzeby używamy do tego sprężonego azotu)

- sprawdzamy parametry pracy urządzenia klimatyzacyjnego

- sprawdzamy szczelność układu freonowego, oraz poziom czynnika chłodniczego

- każdy przegląd klimatyzacji jest potwierdzony protokołem przeglądu klimatyzacji, który zawiera szczegółowe dane na temat wykonanych czynności oraz stanu technicznego urządzenia. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.