"Era lodowiskowa" - wywiad w czasopiśmie sport plus

"Era lodowiskowa" - przeczytaj artykułu z czasopisma sport plus

 

W ostatnim czasie w Polsce nastąpił mały boom w branży lodowisk. W ramach samego programu "Biały Orlik" powstało 100 nowych ślizgawek.

Pod artykułem "Era lodowiskowa" w czasopiśmie sport plus Nr 5 które ukazało się w maju 2012 roku możecie Państwo również przeczytać jak oceniamy program "Biały Orlik"

Wypowiedź właściciela firmy ALLES COOL - Jacka Stempin:

" "Biały Orlik" to fantastyczny program, dzięki któremu mnóstwo dzieci i młodzieży może korzystać z lodowisk w okresie zimowym, kiedy to hale sportowe czy baseny często bywają zatłoczone. Taka rekreacja na świeżym powietrzu jest czymś wspaniałym. O sukcesie tego programu najlepiej świadczy ilośś wybudowanych lodowisk. Należy tylko dopingować wszystkie gminy, aby takie obiekty budowały u siebie.

Przez ostatnie lata mieliśmy dużo pracy przy budowie lodowisk, a zainteresowanie nasza ofertą jeszcze sie zwiększyło po wystartowaniu "Białego Orlika". Teraz nasz rynek rozwija się w imponującym tempie.

Przy tego typu inwestycji nie możemy zapominać o dobrej jakości lodu. Nasze wieloletnie doświadczenie doprowadziło dopracowanie projektu i rozpoczęcia produkcji rolby do pielęgnacji lodu, której cena jest bardzo konkurencyjna w stosunku do tego typu urządzeń z zagranicy. Jazda po tak wypielęgnowanym lodzie daje jeszcze więcej przyjemności.

Aby uniezależnić się od warunków atmosferycznych i oszczędzać energię proponujemy zadaszenie "białych orlików" - w swojej ofercie posiadamy już odpowiednie rozwiązania."

 

Źródło: czasopismo sportplus miesięcznik Nr 5(58) maj 2012 str 72-74

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN

01.05.2012 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.