Lodowisko dla KKS Lech Poznań oddane do użytku ...

Lodowisko dla KKS Lech Poznań oddane do użytku ...

12 listopada br. firma ALLES COOL z Kępna zakończyła dostawę
i montaż sztucznego lodowiska o powierzchni 760 m ² przed stadionem INEA STADION przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

Praca została rozpoczęta od wypoziomowania podłoża pod
lodową taflę oraz rozłożenia kolektorów czynnika chłodzącego dzięki któremu możliwe jest zamrożenie podłoża.
Następnym etapem był montaż band z płyt polietylenowych oraz montaż agregatu chłodniczego.
Lodowisko zostało wyposażone w suszarkę do łyżew oraz chodniki gumowe w traktach komunikacyjnych dla łyżwiarzy. Końcowym procesem było zmrożenie płyty do uzyskania grubości warstwy lodu powyżej 5 cm.

Lodowisko czynne jest codziennie, sezonie od listopada do marca. Łyżwiarze korzystający z Ligawy mają do dyspozycji wypożyczalnię sprzętu, punkt ostrzenia łyżew, automat z ciepłymi napojami i przekąskami oraz darmowy parking (od ul. Ptasiej). Dzięki zadaszeniu świetna zabawa i korzystanie z atrakcji możliwe jest niezależnie od pogody.  

Niezależnie od tego w jakim jesteś wieku i jak jeździsz na łyżwach, możesz poprawić swoje umiejętności i dobrze bawić się na lodzie. IceRunners – Szkółka Łyżwiarska, zaprasza na bezpłatne zajęcia, dla osób posiadających bilet na tercję w każdą środę w godzinach od 18:30 do 19:30 i od 20:00 do 21:00. Na ślizgawce o godzinie 18:30 prowadzone jest szkolenie dla dzieci, natomiast o godzinie 20:00 dla dorosłych.

Na najmniejszych łyżwiarzy na lodowisku czekają cztery pingwiny: Rico, Szeregowy, Kowalski oraz Skipper pomogą w stawianiu pierwszych kroków na lodzie. W weekendy w godzinach od 10:15 do 17:00 dzieci mogą korzystać ze specjalnie wydzielonej dla nich strefy, gdzie zmagania ze ślizgami są w pełni bezpieczne.

Ligawa przy Bułgarskiej jest wyposażona w specjalne, plastikowe bandy z łukami przystosowane do gry w hokeja. Dla zainteresowanych grą istnieje możliwość wynajęcia lodowiska wraz z pakietem podstawowego sprzętu do hokeja.

Zapraszamy wszystkich na lodowisko LIGAWA w Poznaniu !!!

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA  JACEK STEMPIN
18.11.2015 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.