Po raz drugi firma ALLES COOL buduje lodowisko obok Stadionu Miejskiego we Wrocławiu

Po raz drugi firma ALLES COOL buduje lodowisko obok Stadionu Miejskiego we Wrocławiu

W środę, 27 listopada, ruszyliśmy z budowa lodowiska przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Powstanie ono na parkingu dla samochodów od strony Alei Śląska i będzie miało rozmiary 40 m x 25 m.

Wypoziomowaliśmy już podłoże pod lodową taflę oraz rozłożyliśmy kolektory czynnika chłodzącego dzięki któremu możliwe jest zamrożenie podłoża. W obecnej chwili jesteśmy na etapie montażu band z płyt polietylenowych.

W poniedziałek planujemy mrożenie tafli i jeśli warunki atmosferyczne będą odpowiednie, to nie jest wykluczone, że lodowisko zostanie otwarte już na Mikołajki.

Chcemy podkreślić, że w ubiegłym roku lodowisko przy stadionie w ciągu dwóch miesięcy funkcjonowania odwiedziło ok. 10 tys. osób. Lodowisko było także wykorzystywane jako plan zdjęciowy i plan teledysku. Odbył się na nim również pierwszy od 20 lat mecz hokeja we Wrocławiu.

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
29.11.2013 r. 

 

WYRÓŻNIENIA

Rzetelni w biznesie to MY... Orły Polskiego Budownictwa Złoty Medal 2012 Państwowa Inspekcja Pracy

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.