ALLES COOL dla sportu

ALLES COOL dla sportu…

 

„To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale właśnie jest tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu”

                                                            ~ Albert Schweitzer

Idea rozwoju fizycznego jest bardzo ważna i co najważniejsze nadal dostrzegana przez ludzi.
Sport to zwłaszcza dla młodych ludzi jedna z dróg rozwoju, samorealizacji… Nasza firma pragnie się przyczynić do rozwoju młodych ludzi poprzez wsparcie finansowe jak i rzeczowe w postaci zakupu nowych strojów sportowych.

Stroje z logiem ALLES COOL możecie Państwo oglądać na piłkarzach z zespołu LZS Ostrówiec – Myjomice i KS Hanulin. Pierwszy komplet strojów jaki podarowaliśmy na prośbę drużyny to żółte koszulki oraz niebieskie spodenki natomiast drugi komplet jest w barwach pomarańczowo - czarnych.

W imieniu całej firmy ALLES COOL chłodnictwo, klimatyzacje, wentylacja – Jacek Stempin fanom klubów, piłkarzom i trenerom życzymy wszelkiej pomyślności. Niech kolejne lata obfitują we wspaniałe sukcesy, talenty sportowe, hojnych darczyńców i sympatyków sportu.

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
08.05.2013 r. 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.