Pompy ciepła

DLACZEGO MONTAŻ POMPY CIEPŁA SIĘ OPŁACA?

Szukasz ekonomicznego, a zarazem ekologicznego sposobu, by ogrzać dom? A może prowadzisz lokal usługowy i myślisz nad rozwiązaniem, które pomoże zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie? Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku doskonale sprawdzi się pompa ciepła. Obecnie to bardzo popularna metoda ogrzewania budynków o różnych powierzchniach.

Nie bez powodu pompy ciepła cieszą się tak dużym zainteresowaniem. To przede wszystkim ekologiczne, uniwersalne i tanie w eksploatacji rozwiązanie grzewcze. Inwestycja w pompę ciepła może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę, jeśli liczysz również na:

 • Komfortowe ogrzewanie wody użytkowej
  Pompa ciepła nie tylko ogrzeje Twój dom, ale również zapewni domownikom ciepłą wodę użytkową przez cały rok.
   

 • Czystą i prostą obsługę ogrzewania
  Pompy ciepła to rozwiązanie czyste i niemal bezobsługowe, które nie wymaga budowy kotłowni ani pomieszczenia do składowania opału.
   

 • Długą żywotność i niską awaryjność
  Średnia żywotność tych urządzeń wynosi około dwóch dekad, jednak nierzadko działają one z powodzeniem nawet przez okres 40 lat. Pompa ciepła może pracować bezawaryjnie przez dziesięciolecia.
   

Pompy ciepła to urządzenia wielofunkcyjne, które mogą pracować jako samodzielne źródła ciepła. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby współpracowały z innymi instalacjami, np. z instalacją fotowoltaiczną, którą również montujemy.

POMPA CIEPŁA W 4 PROSTYCH KROKACH:

1. Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami - porozmawiamy na temat pomp ciepła, wyjaśnimy Twoje ewentualne wątpliwości, zgromadzimy dane niezbędne do przygotowania indywidualnej oferty.

2. Przygotowanie optymalnego rozwiązania dla Twojego domu

Na podstawie zgromadzonych danych oszacujemy zapotrzebowanie energetyczne budynku i przygotujemy ofertę.

3. Analiza możliwości finansowania Twojej inwestycji

Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze finansowanie inwestycji, doradzimy w kwestii potencjalnych źródeł dofinansowania, przygotujemy za Ciebie dokumentację niezbędną do jego uzyskania.

4. Profesjonalny montaż i uruchomienie

Zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie. Montaż wykona doświadczona ekipa fachowców. Uruchomieniem i ustawieniem parametrów pracy instalacji zajmie się certyfikowany instalator.

Ulga na zakup i montaż pompy ciepła

Program Czyste Powietrze, w ramach którego możesz uzyskać dotację na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację domu. Celem tej inicjatywy jest częściowa lub całkowita wymiana pieców i kotłów pracujących w oparciu o nieodnawialne źródła energii (np. węgiel, gaz ziemny) na ekologiczne. Ponadto dotację z programu Czyste Powietrze można łączyć z ulgą termomodernizacyjną, czyli odliczeniem dla podatników, którzy są właścicielami i współwłaścicielami domów jednorodzinnych. W jej ramach będziesz mógł odliczyć od inwestycji koszty związane np. z zakupem pompy ciepła, ale nie tylko – ulga podatkowa dotyczy też ogniw fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych, a także innych prac termomodernizacyjnych.

Chętnie pomożemy Ci w uzyskaniu tego typu benefitów, a także doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania grzewczego dla Twojego domu. Skontaktuj się z nami, by uzyskać indywidualną kalkulację opłacalności inwestycji, stworzoną specjalnie pod Twoje potrzeby i oczekiwania. Aby dobrać odpowiednią pompę ciepła, skontaktuj się z nami.

 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.