Alles Cool

Firma Alles Cool działa na rynku już od 2003 roku. Założycielem i właścicielem firmy jest Jacek Stempin. Przez ten okres udało się nam wypracować pozycję lidera na rynku w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji.

Ogólny zakres naszych usług obejmuje:

  • projektowanie i przygotowanie oferty w zakresie nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych (split, multisplit, systemy kanałowe, systemy modułowe)
  • kompetentne doradztwo techniczne w zakresie doboru systemu i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych
  • kompleksowy montaż systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • modernizację istniejących systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • udzielania gwarancji na sprzedane i zainstalowane systemy
  • szkolenia klientów z zakresu obsługi instalowanych systemów, prowadzenia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń klimatyzacyjnych

Posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych wiodących firm światowych. Dzięki temu oferujemy naszym klientom tylko najlepsze i sprawdzone produkty z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej.

Liderzy Przedsiębiorczości Powiatu Kępińskiego

Rzetelność naszych usług potwierdza I miejsce w konkursie Lider Przedsiębiorczości Powiatu Kępińskiego w maju 2019. Firma Alles Cool wygrała w kategorii małych przedsiębiorstw.

To bardzo miłe otrzymać tytuł Lidera Przedsiębiorczości. To 16 lat ciężkiej pracy całego zespołu, docenione przez niezależną kapitułę, która dostrzegła naszą pracę wykonywaną w branży chłodniczej, klimatyzacyjnej, budowy sztucznych lodowisk. Pragnę przypomnieć, że wybudowaliśmy pierwszy taki obiekt w Kępnie. Dodatkowo zajmujemy się naśnieżaniem stoków narciarskich, a naszym „nowym dzieckiem” jest budowa domków jednorodzinnych - podkreślił Jacek Stempin, właściciel firmy, na Gali Promocji Przedsiębiorczości, gdzie wręczono wyróżnienia.

Gazele Biznesu

Od 2015 roku, nasza firma otrzymała cztery razy z rzędu wyróżnienie Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.Tytuł przyznawany jest przez dziewięć dzienników ekonomicznych należących do Grupy Wydawniczej Bonnier. Ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”.

Certyfikaty

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.