Chłodnictwo

Zajmujemy się wykonywaniem układów chłodniczych takich jak wytwornice wody lodowej w układach klimatyzacyjnych i układach chłodzenia procesów technologicznych (np. przetwórstwo tworzyw sztucznych, przemysł spożywczy). Wykonujemy komory chłodnicze i mroźnie składowe z urządzeniami chłodniczymi.

Chłodnictwo, w przeciwieństwie do procesu konserwowania, pozwala zachować świeżość produktów bez zmiany smaku, koloru, składników mineralnych oraz witamin. Nasza firma od kilku lat proponuje klientom kompleksową ofertę w zakresie instalacji chłodniczych.

Nasza oferta obejmuje:

  • Projekt
  • Dostawę urządzeń
  • Wykonanie instalacji chłodniczej
  • Szkolenie
  • Serwis

Nawilżanie warzyw

Posiadamy również w naszej ofercie dostawę i montaż urządzeń które służą do nawilżania warzyw w sklepach i supermarketach. Nasza firma m.in. zainstalowała system nawilżania warzyw w sieci sklepów handlu hurtowego SELGROS Cash&Carry.

Dzięki nawilżaniu warzywa będą dłużej świeże, nie będą wysychały i będą mogły leżeć dłużej, zaś ich atrakcyjny wygląd będzie przyciągał każdego dnia dużą liczbę klientów. Zaletą zamgławiania, jest ponadto ograniczenie spadku witamin o 30% w porównaniu z tradycyjnym sposobem prezentacji towaru.

Lady chłodnicze

Oferujemy również Państwu dostawę i montaż mebli chłodniczych, które zabezpieczają przechowywanie w odpowiednich temperaturach i eksponowanie wszelkich towarów spożywczych. Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu lady i regały oraz witryny chłodniczne, szafy mroźni cze oraz gondole. W zależności od wymagań klienta oferujemy meble w dwóch opcjach z wbudowanym agregatem wewnętrznym lub z agregatem zewnętrznym.

Dostarczane przez naszą firmę meble chłodnicze wyposażone są w elektroniczne sterowanie, wyświetlanie temperatury wewnętrznej, posiadają izolację poliuretanową, automatyczne oszranianie, dynamiczne chłodzenie, mechaniczne rolety nocne - dla oszczędności energii i wiele innych funkcji dobranych indywidualnie dla każdego klienta.

 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.