Alles Cool Liderem Przedsiębiorczości Powiatu Kępińskiego!

20 maja 2019 r. podczas Gali XX-lecia samorządu powiatowego w Kępnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Lider Przedsiębiorczości Powiatu Kępińskiego", który wyróżnił najprężniej rozwijające się firmy w regionie.

Miło nam poinformować, że firma Alles Cool zajęła I miejsce w kategorii małych przedsiębiorstw. To świadczy o wypracowanej przez nas pozycji lidera na rynku przez 16 lat działalności i wysokiej jakości oferowanych usług w zakresie chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji.

To bardzo miłe otrzymać tytuł Lidera Przedsiębiorczości. To 16 lat ciężkiej pracy całego zespołu, docenione przez niezależną kapitułę, która dostrzegła naszą pracę wykonywaną w branży chłodniczej, klimatyzacyjnej, budowy sztucznych lodowisk. Pragnę przypomnieć, że wybudowaliśmy pierwszy taki obiekt w Kępnie. Dodatkowo zajmujemy się naśnieżaniem stoków narciarskich, a naszym „nowym dzieckiem” jest budowa domków jednorodzinnych - podkreślił Jacek Stempin, właściciel firmy, na Gali Promocji Przedsiębiorczości, gdzie wręczono wyróżnienia.

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.