ALLES COOL na targach Centrum Budownictwa Sportowego - Poznań 2012 r.

ALLES COOL na targach Centrum Budownictwa Sportowego - Poznań 2012 r.

Za nami już siódma edycja targów Centrum Budownictwa Sportowego!

Przybliżając bliżej Centrum Budownictwa Sportowego - Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness i SPA, to największa impreza targowa branży infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Polsce. Organizowana jest przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej i Międzynarodowe Targi Poznańskie i odbywa się co roku w Poznaniu w ramach targów budowlanych Budma.

Między innymi mogliście Państwo spotkać stoisko ALLES COOL gdzie można było wysłuchać informacji na temat budowy i wyposażania lodowisk, budowy hali łukowych i dwuspadowych, naśnieżania stoków narciarskich. Uzyskać wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania oraz obejrzeć pierwszą ROLBĘ całkowicie polskiej konstrukcji.

Jacek Stempin:

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w tegorocznych targach CBS. Frekwencja gości targowych, którzy licznie odwiedzali nasze stoisko, szczególnie drugiego i trzeciego dnia, w pełni spełnia nasze oczekiwania. Dużym atutem targów jest ich branżowy i fachowy charakter. Odwiedzili nas wyłącznie konkretni odbiorcy zainteresowani naszą ofertą, w szczególności samorządowcy, projektanci oraz prywatni inwestorzy. Na targach CBS byliśmy po raz pierwszy, ale już dziś wiemy, że będziemy kontynuować swoją obecność w przyszłości. Z radością przyjęliśmy również decyzję o uhonorowaniu Złotym Medalem MTP naszego sztandarowego produktu - pierwszej w Polsce maszyny do pielęgnacji tafli lodowisk, rolby  "n-ICE" M1200. 

Również Polski Klub Infrastruktury Sportowej doceniłnasz produkt wyróżniając go znakiem

"Produkt na medal".  

Jednak wszystkie te wyróżnienia nie dawałyby tyle radości, gdyby nie nasi klienci, którzy obdarzyli nas zaufaniem i zdecydowali się być z nami od samego początku. W tym miejscu serdecznie im dziękujemy !!! To ich zadowolenie i dobre opinie są dla nas największym wyróżnieniem. Już siedem maszyn pracuje z powodzeniem na krajowych lodowiskach. Zapewniamy, że wszyscy, którzy nam zaufają, otrzymują od nas w zamian gwarancję zadowolenia i satysfakcji na wiele lat."

Więcej na temat targów możecie Państwo przeczytać w gazecie SportPlus Nr 3 pod artykułem "Szczęśliwa siódemka"

Źródło: czasopismo sportplus miesięcznik Nr 3(56) marzec 2012 str 20-25

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN

10.03.2012 r. 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.