ALLES COOL wspiera kulturę podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek KAROLEK

ALLES COOL wspiera kulturę podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek KAROLEK

W odpowiedzi na zaproszenie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu, dnia 29.04.2014 r. firma ALLES COOL miała przyjemność uczestniczyć w Gali Finałowej XXIV edycji Festiwalu Karolek który odbył się w Centrum Sztuki Impart.

KAROLEK to Festiwal Piosenki Młodzieżowej, to impreza wpisana w tradycję Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu. Historia Festiwalu sięga początku lat 90. XX wieku. Impreza odbywa się co roku w okolicach marca lub kwietnia i cieszy się ogromną popularnością. Każda edycja organizowana jest przez uczniów z kolejnego rocznika klas przedmaturalnych, dzięki czemu corocznie Festiwal zaskakuje nowościami, zmianami i ciekawymi pomysłami. Uczestnikami konkursu jest młodzież z całej Polski w wieku 14-21 lat. Wykonują utwory zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów.

Jest nam bardzo miło, że możemy wspierać kulturę i być świadkami promowania wielu talentów.
* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
29.04.2014 r.
 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.