Budujemy lodowisko pod chmurką we Wrocławiu obok Stadionu Miejskiego...

Budujemy lodowisko przy Wrocławskim Stadionie Miejskim...

Kierownik nadzorujący budowę lodowiska - Daniel Nowak poinformował, że pogoda bardzo sprzyja tworzeniu tafli lodowiska więc pozwala nam je zamrozić w ciągu kilku dni.

Budowa rozpoczęła się od wytyczenia i niwelacji terenu pod płytę poprzez nawiezienie piasku i poziomowanie płyty. 

Następnie zamontowany został kontenerowy agregat chłodniczy i ułożona izolacja przeciwwilgociowa z folii oraz izolacja cieplna ze styropianu.Pracownicy naszej firmy rozłożyli już kolektory czynnika chłodzącego, sprawdzili szczelność i napełnili układ glikolem etylowym. Zamontowali bandy wykonane z płyt polietylenowych w konstrukcji stalowej ocynkowanej i rozpoczynają proces zmrożenia płyty do uzyskania grubości warstwy lodu powyżej 4 cm.Lodowisko będzie miało ok. 25 metrów szerokości i 40 metrów długości.
Lodowisko będzie czynne w godz. 15.30 - 23.30 od poniedziałku do piątku i od godz. 9 do 23.30 w weekendy. W dni powszednie w godz. 9 - 15.30 dzieci z miejskich półkolonii będą mogły poślizgać się za darmo.

                                                                                    

Jak podaje stacja TVN24 nad naszą pracą przy mrożeniu tafli lodowiska czuwał również jastrząb... ;-)

zobacz film i przeczytaj o nas: Link do artykułu* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
21.12.2012 r. 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.