Montaż mroźni i chłodni w PROLOGIS PARK Gdańsk.

Montaż mroźni i chłodni

w PROLOGIS PARK Gdańsk

Dnia 24 czerwca nasza ekipa montażowa rozpoczęła prace przy przebudowie hali magazynowo - biurowej DC2 w osiach 11-14/E2-G na terenie PROLOGIS PARK Gdańsk.

Inwestycja polega na dostawie i montażu urządzeń oraz wykonaniu mroźni o kubaturze ok 2800 m³ i chłodni o kubaturze ok 2700 m³.

Nasza firma jest odpowiedzialna za:

projekty budowlane, pozwolenie na budowę, projekt wykonawczy, wykonanie konstrukcji stalowej, montaż konstrukcji stalowej, montaż płyt warstwowych w mroźni, montaż płyt warstwowych w chłodni, montaż ogrzewania elektrycznego posadzki mroźni, wykonanie posadzki w mroźni, montaż głównego zasilania, montaż instalacji chłodniczej, montaż automatyki tryskaczowej wraz z instalacją, montaż klap oddymiających w chłodni, montaż bram rolowanych wraz z automatyką, montaż drzwi mroźniczych automatycznych, zasilanie agregatów chłodniczych.

W chwili obecnej prowadzone są prace nad montażem konstrukcji metalowej jak również montaż płyt warstwowych w mroźni i chłodni.

O dalszych etapach naszych prac będziemy Państwa informować.

Planowany termin zakończenia inwestycji to 16 sierpień 2013 r.

.

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
02.07.2013 r. 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.