"Rzetelni w biznesie" to MY...

Pierwsze miejsce dla

ALLES COOL

          Mamy przyjemność poinformować, iż 23 czerwca 2012r. w Hotelu "GROMADA" w Warszawie odbyła się Wielka Gala "Rzetelnych", na której nastąpiło uroczyste wręczenie Certyfikatów oraz Statuetek II Edycji Programu "Rzetelni w Biznesie". Jesteśmy dumni, z zajęcia I miejsca. Potwierdza to, iż społeczeństwo docenia naszą uczciwość, rzetelność i profesjonalizm.

Zdobywając I miejsce w Programie „Rzetelni w Biznesie” zostaliśmy wyróżnieni, iż jesteśmy partnerem godnym zaufania, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań, nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników.

Jesteśmy świadomi praw, jakimi rządzi się otoczenie, w którym funkcjonujemy, podejmujemy działania na rzecz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych.

Ważnym czynnikiem naszej działalności jest oferowanie produktów czy świadczenie usług na wysokim poziomie, dlatego też kładziemy nacisk na rozwój poprzez inwestycje o charakterze innowacyjnym, jak również inwestycje w kadry.

     Dziękuję za zaufanie...

Jacek Stempin

 

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN

29.06.2012 r. 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.