Zakończona inwestycja MOP JAGŁOWICE

Zakończona inwestycja
MOP JAGŁOWICE

Dnia 21.10.2013 r. zakończyliśmy prace montażowe klimatyzacji i wentylacji w obiekcie BP MOP JAGŁOWICE gmina Tuplice przy trasie DK 18 w kierunku przejścia granicznego Olszyna.

Na wyżej wymienionej inwestycji został dokonany montaż klimatyzacji Daikin VRV na sklepie, montaż klimatyzacji Daikin Multi w biurze kierownika i na zapleczu socjalnym, montaż agregatów klimatyzacyjnych Daikin do chłodnic w centralach wentylacyjnych, montaż klimatyzacji kasetonowej Daikin 5 szt. w części restauracji stacji, montaż klimatyzacji Daikin Multi na zapleczu socjalnym restauracji, montaż wentylacji na sklepie stacji wraz z centrala nawiewno wywiewną, montaż wentylacji na sklepie stacji wraz z centralą nawiewną połączoną z wentylatorem dachowym od okapów, montaż wentylacji na zapleczu socjalnym sklepu stacji wraz z centralą nawiewno wywiewną, montaż wentylacji w toaletach sklepu stacji wraz z centralą nawiewną oraz wentylatorem dachowym, montaż wentylacji na restauracji stacji wraz z centralą nawiewno wywiewną oraz montaż wentylacji na zapleczu restauracji stacji.

Prace przebiegły bez zakłóceń i wykonane zostały zgodnie z założonym przez nas harmonogram robót. Inwestycja została zakończona protokołem odbioru, który zawiera szczegółowe dane na temat wykonanych czynności oraz stanu technicznego urządzeń.

* ALLES COOL * CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, WENTYLACJA - JACEK STEMPIN
29.10.2013 r. 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.