Klimatyzacja

Klimatyzacja w dzisiejszych czasach to życiowa konieczność. Dzięki klimatyzacji można wytworzyć zdrowe i świeże powietrze. Człowiek czuje się dobrze w danym pomieszczeniu, jeśli panuje w nim odpowiednia temperatura, wilgotność i zapach.

W zależności od przeznaczenia pomieszczeń wymagania stawiane klimatyzacji są bardzo różne. Nasza firma pomoże przy wyborze urządzeń, dostosowując je do wymagań klientów. W pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie dbamy o dobre samopoczucie i wysoką wydajność pracy.

Naszym klientom oferujemy także bardziej złożone układy klimatyzacji jak VRV, Power Pack, Multi-V, układy pośrednie na wodzie lodowej i glikolu.

Oferta

Daikin

Japońska firma z niemal stuletnią tradycją i z którą Alles Cool współpracuje od wielu lat. W naszej ofercie znajduje się szereg urządzeń tej marki.

Daikin Comfora
Daikin Emura
Daikin Perfera
Daikin Sensira
Daikin Stylish

Fujitsu

Kolejna japońska marka w naszym katalogu, równie sprawdzona i ceniona przez naszych klientów.

Fujitsu KG
Fujitsu KM
Fujitsu KL
Fujitsu LF
Fujitsu LL
Fujitsu LM
Fujitsu LU

Midea

Producent z Chin, który oferuje rozwiązania z branży chłodniczej w przystępnych cenach.

Midea Blanc
Midea Extreme
Midea Mission Smart

Mitsubishi

Marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Klimatyzacje od tej firmy to jedne z najbardziej stylowych i ekskluzywnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Mitsubishi Deluxe
Mitsubishi Diamond
Mitsubishi Premium

Wybór najlepszej klimatyzacji do domu lub biura

Przy takiej ilości producentów i poszczególnych modeli, osoba nieznająca się na branży chłodniczej może mieć spory problem z wyborem odpowiedniej jednostki do domu czy biura. Dlatego Alles Cool wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i możemy sami zaproponować, jaka jednostka najlepiej sprosta oczekiwaniom. Zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem pod nr telefonu 603 789 781.

 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.